Provence kúpeľňa

Šarmantný francúzsky nádych

Veronika Šupitarová 

Veronika Šupitarová | Product Manager

Šarmantný francúzsky nádych

"Štýl francúzskeho vidieka predstavuje kombináciu vznešenosti a rustikálnej tradície.“

Nechajte sa inšpirovať štýlom francúzskeho vidieka. Zariaďte si kúpeľňu v štýle Provence. Farby inšpirované prírodou, svetlé tóny, krémová, biela alebo aj šedá sú to pravé. Siahnite po drevenom nábytku vo vidieckom štýle. Ľahko morené drevo, s patinou či s oprskaním. K nemu patrí podlaha z dosiek, kameňa alebo tehiel.

Kľúčovú úlohu zohráva správna voľba doplnkov. Chýbať by nemali kvalitné tkaniny, ľanové alebo bavlnené, v krémových alebo smotanových odtieňoch. Pre romantické duše sú správnou voľbou aj drobné kvetinové vzory.

Provence kúpeľňa

Nezabudnite na kvety vo sviežich farbách, typické pre kraj Provence. Sú to predovšetkým levandule, hortenzie, alebo ruže.

Vykúzlite s nimi útulnú atmosféru plnú vznešenosti a zážitkov.

Kuchyňa v štýle francúzskeho vidieka

Pokojná, útulná atmosféra, návrat k tradíciám. S vidiekom si do kuchyne pustíte aj nádych romantiky.

SIKO kuchyně Selma - Provence styl Používajte prírodné materiály, keramiku a farby inšpirované prírodou. Zaveste riad na stenu, k oknu postavte zdobené kvetináče s bylinkami, nezabudnite na čerstvé kvety i zväzok levandule. Dekorujte! Najrozmanitejšie prútené košíky, misky, keramické dózy, ľanové obrusy, vankúšiky ... Všetky tieto maličkosti dodajú štýlovej kuchyni nezameniteľný charakter.

Viac informácií o kuchyni

Štýlové riešenia kúpeľní SIKO

Prehľad našich prehľad štýlových riešení kúpeľní

Copyright (c) SIKO KÚPEĽNE a.s., Všetky práva vyhradené.