Feng Shui kúpeľňa

Harmonické plynutie energie

Tania Morrison

Mgr. Tania Morrison | Interiérový dizajn, konzultant Feng Shui

Harmonické plynutie energie

"Najdôležitejšia je osobnosť klienta a jeho očakávania, ktoré vnáša do priestoru svojho bytu či domu. Pri začlenení Feng Shui učenia dávajú všetky tieto prvky úplne jedinečný výsledok.“
Feng Shui kúpeľňa

Kúpeľňa je pre nás dôležité miesto, mala by nám byť zdrojom energie a oázou pokoja. A práve optimálne zariadenie priestoru podľa fi lozofi e Feng Shui nám poskytuje nemálo možností, ako to dosiahnuť. Vzdušnosť a svetlo sú rovnako dôležité ako prívetivé farby a harmonická kompozícia jednotlivých zariaďovacích predmetov.

Element dreva a drevo dizajn hrá vo Feng Shui kúpeľni dôležitú úlohu. Rovnako tak pretiahnuté štíhle tvary a odtiene zelenej sú vždy na mieste. Veľmi dobre sa hodí nielen pre obklad či dlažbu, ale aj pre kúpeľňové doplnky.

Moderný dizajn a najnovšie technológie umožňujú vo vysokej miere prispôsobiť priestor práve v kúpeľni našim individuálnym potrebám, či ide o zdravie alebo konkrétne estetické požiadavky.

V tomto koncepte je použitý nábytok na mieru, dostupný v rade prevedení, vo všetkých farbách RAL a rade drevodekorov. Viac o nábytku na mieru.

Štýlové riešenia kúpeľní SIKO

Prehľad našich prehľad štýlových riešení kúpeľní

Copyright (c) SIKO KÚPEĽNE a.s., Všetky práva vyhradené.